Teslimat ve İade Bilgileri

KARGO VE TESLİMAT

Vermiş olduğunuz sipariş, siparişinizin bize ulaşmasının ardından 24-48 saat içerisinde Yurt İçi Kargo ile kargoya verilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu sürenin dışındadır. Siparişiniz çıktığında kargo takip numarası sizinle paylaşılacaktır. Özel bir teslimat talebiniz var ise bunu lütfen bize bildiriniz.

İADE VE İPTAL SÜRECİ

 • -Siparişinizi 14 gün içerisinde [email protected] adresine bilgilendirme mesajı gönderdiğiniz takdirde, talebinize göre iade/değişim işlemleri gerçekleştirilir. 14 günlük süreç fatura tarihinden itibaren hesaplanmaktadır. Yapmak istediğiniz her değişim için için ilk siparişinizin fatura tarihi, 14 günlük yasal sürecin içerisine dahil edilmektedir.
 • -Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi bizi arayarak ya da mail atarak iptal edebilirsiniz. Ürün bedeli tarafınıza geri iade edilir.
 • Ürün kargoya verildi ise iade prosedürünü izlemeniz gerekmektedir.
 • -Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
 • -İade edeceğiniz ürünü, faturası ile beraber, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte; Yurt İçi Kargo (444 99 99) ile karşı ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz. İade talebiyle gönderdiğiniz ürünlerin kargo masrafları firmamıza aittir. Özensiz paketleme sebebiyle kargo esnasında zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez. 
 • -İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
 • -İade edeceğiniz ürünü, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir
 • -Kişiye özel olarak üretilmiş/tasarlanmış, üzerinde müşteri talebi üzerine kişiselleştirme ya da isteğe göre değişiklik yapılan ürünlerde sipariş iptali ve ürün iadesi/değişimi kabul edilmemektedir. Kullanma sebebiyle yıpranmış, çizilmiş veya benzeri nedenlerle orijinalliğini kaybetmiş ürünlerin iade/değişimi kabul edilmemektedir. Ürünler, teslim alındığı haliyle gönderilmelidir.
 • -İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza ya da hesabınıza (kargo bedeli hariç) aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi kredi kartınızda görmeniz birkaç gün sürebilir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.
 • -Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında kupon kodu iptal edilmiş sayılır.
 • İADE ADRESİ: Kalamış Egemen Sok. No: 5/26 Fenerbahçe Kadıköy/İSTANBUL 34726